İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Küstüm Çiçeği Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Küstüm Çiçeği Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Küstüm Çiçeği

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Küstüm Çiçeği Empty Küstüm Çiçeği

Mesaj tarafından hllyldz Paz Mart 13, 2011 11:22 am

Küstüm Çiçeği

Küstüm Çiçeği Cover

Küstüm Çiçeği Oyuncu Kadrosu
    Füsun Demirel, Ali Erkazan, Erdal Tosun, Sezin Akbaşoğulları, Emin Gürsoy, Ayfer Dönmez, Sezgi Mengi, Engin Hepileri, Esra Ronabar, Murat Cemcir, Ayşenur Yazıcı, Kaya Akarsu, Sevim Gelenbe, Zeynep Evrim Aydın, Ozan Uygun, Aydoğan Oflu

Senaryo : Güliz Kucur Yönetmen : Kemal Uzun Yapımcı : Medya Skala

Genel Hikaye

Seneler evvel bin türlü engeli aşarak, birbirlerinin hasmı ailelerinin sözünü dinlemeden kaçıp evlenen Asuman ve İsmail; İstanbul'da evlenir, üç çocuk büyütür, Kilis yemekleri yaptıkları lokantalarının ününü herkese duyurmayı başarırlar!
    Gel gör ki, gün gelir bu aile saadeti büyük bir sarsıntı ile ağır hasar alır.
    Asuman ve İsmail'in boşanması; devamında başta çocukları, torunları, damatları, gelin ve damat adayları; akrabaları, yakın ahbap ve komşuları olmak üzere herkeste bir domino etkisi gösterecektir.
    O güne kadar güllük gülistanlık gidiyor zannedilen hayatlar birden allak bullak

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 4:25 am