İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Sihirli anne ve çocukları Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Sihirli anne ve çocukları Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Sihirli anne ve çocukları

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Sihirli anne ve çocukları Empty Sihirli anne ve çocukları

Mesaj tarafından hllyldz Salı Mayıs 12, 2009 7:22 pm

Kanal D’den Star TV’ye transfer olan, geçtiğimiz haftalarda ekrandaki dördüncü yılını kutlayan "Sihirli Annem" dizisinin başrol oyuncusu İnci Türkay, geniş bir aile kazandı. Son dönemde tüm hayatını 6 aylık bebeği Ali’ye göre programlayan Türkay, geçtiğimiz gün dizideki çocukları tarafından ziyaret edildi.

Sihirli Annem dizisinin "peri anne"si İnci Türkay’ın geçtiğimiz gün üç küçük konuğu vardı. Dizide çocuklarını canlandıran Gizem Güven, Buğra Özmüldür ve Zeynep Özkaya tarafından ziyaret edilen Türkay, onları 6 aylık oğlu Ali ile karşıladı. Ünlü oyuncu, "Bugün dizideki çocuklarım ve bebeğimle birlikte olmak beni çok mutlu etti. Onlar da zaten hamileliğimden beri Ali’yi soruyorlar, hep yanımdalar" dedi.

Anneliği nedeniyle artık sadece akşam 20.00’ye kadar sette kalabildiğini belirten Türkay, sözlerine şöyle devam etti: "Çocuk büyütmek gerçekten çok zor. Ali gündüzleri bir melek, ama geceleri bir an olsun benden ayrı kalamıyor. Günde 40 defa eve telefon açıyorum, aklım sürekli onda. Artık eskisi gibi diziden tiyatroya, oradan sabah programına koşturan bir İnci yok. Bu yılki en önemli projem Ali’ydi..."

"İzlediğim en iyi film Ali, gezdiğim sergi Ali, okuduğum kitap Ali... Dünyanın en büyük keyfi annelik. Sabaha kadar uyutmasa da sabah bir gülücüğü her şeyi unutturuyor" diyen İnci Türkay, dizi ekibinin de artık bir aile haline geldiğini belirtti: "Dizide de çocuklarım var ve hızla büyüyorlar. Onlar büyüdükçe dertleri de büyüyor. Zaten dört yıldır dizi ekibi olarak aile haline geldik."

Bu ilk ziyaret

Koza Koleji 6’ncı sınıf öğrencisi olan 12 yaşındaki Gizem Güven, "Bebeği ilk kez görmeye geldik. Ama doğum öncesi ve sonrası Ali’nin sıkı takipçisiydik. Sürekli fotoğraflarına bakıyorduk" dedi.

Şok yaşadım

Koza Koleji lise 1’inci sınıfta okuyan 15 yaşındaki Buğra Özmüldür, "Sihirli Annem bitti dediklerinde, en çok üzülenlerden biriydim. Devam etmemize çok seviniyorum" dedi.

Arkadaşları sevindi

Dizinin Çilek’i 8 yaşındaki Zeynep Özkaya, kendisi gibi okuldaki arkadaşlarının da dizinin bitmesini istemediğini ve "Sihirli Annem’e devam" kararından çok mutlu olduğunu söyledi.

Üç hafta erken doğdu

İnci Türkay, Ahmet Eroğlu ile tanıştıktan bir süre sonra nikah masasına oturmuştu. Çocuk sahibi olmak için de beklemeyen Türkay, Ali erken doğunca zor günler geçirdi: " ’Almamız gerekiyor’ denince çok korktum. Neyse ki sağlıklı dünyaya geldi."

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 11:39 am