İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Ekşi Sözlük te İnci Türkay Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Ekşi Sözlük te İnci Türkay Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Ekşi Sözlük te İnci Türkay

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Ekşi Sözlük te İnci Türkay Empty Ekşi Sözlük te İnci Türkay

Mesaj tarafından hllyldz Paz Nis. 18, 2010 1:15 pm

Bu Yazılar Ekşi Sözlük Yazarlarına Aittir...

# en son iki oda bir sinan'da izlediğimiz sevimli aktris. ferhunde hanımlar dizisinin bazı bölümlerinde çocuk bakıcısı rolünü üstlenmişti. (o dönem kendisine yakın olmak için ankara'ya gidip bakkal çıraklığı yapmayı düşündüğümü itiraf etmeliyim.)
    kariyerinden ilginç bir not : metin serezli - nevra serezli ile beraber sahne aldığı "sylvia" adlı tiyatro oyununda bir köpeği canlandırmış.

christina applegate'e benziyor hafiften, daha da doğal hali abd'li yıldızın.

# acaip şekilde türk dili öğretmenime benzettiğim tatlı bir kişilik

# bugünkü yayından anladığım kadarıyla bu kişinin oyunlarına giden çocuklar sahneye atlayıp sarılmaktadırlar bu sevimli dişiye. çünkü bugünkü 500. programıyla yayın hayatına veda eden duma duma dum adlı yapıtın kapanış konuşmasında "falanca yerde falanca isimli oyunum var. ama ben o oyunda bir uzaylıyı oynuyorum çocuklar. yani orası burası gibi değil. orada yanıma gelip bana sarılamazsınız. çünkü ben bir uzaylıyım orada" gibisinden birşeyler diyerek çocuklara mesajını göndermiş, beni de ziyadesiyle güldürmüştür sabah sabah.

# bir hafta kadar once nisanlanmis olan oyuncu.

# sylvia rolüyle afife jale yeni kuşak özel ödülünü ve avni dilligil jüri özendirme ödülünü almıştır.

# sihirli annem dizisindeki peri anne. dizideki adı betüş

# bir kac hafta önce paris'te bir is adamiyla evlenmistir.

# ankara devlet konservatuvarının kızlar yatakhanesi elemanlarından, eski arkadaş.

# baby tv reklamlarındaki rol arkadaşının kendisini gölgede bıraktığı oyuncu.

# üniversite sınavı zamanı geldiğinde ciddiyetle çalışıp sınava girip boğaziçi üniversitesi felsefe bölümünü kazanmış, ama içinde yatan tiyatro aşkıyla gidip aynı zamanda ankara devlet konservatuarı tiyatro bölümü'nü de kazanıp oraya devam etmiş, 18'inde de 28'inde de sevimli, 38'inde de sevimli kalacak izmir'li oyuncu.

# çocukların sevgilisi, fedakar çekirdek aile annesi, şefkatli ebeveyn, çocuk gelişim uzmanı, hoşgörü dolması vb. rollerle tanıdığımız diksiyonunu çok beğendiğim oyuncu.
    keşke başka formlarda da çıksa karşımıza; töre dizisinde gaddar ve entrikacı kaynanayı oynasa nasıl bir şey çıkar ortaya merak ediyor insan.

# 23 nisan 1978 izmir dogumlu imi$.

# kimsenin yazmaması çok ilginç. bu kadın şaşırtıcı bir şekilde lisa kudrow'a benziyor.

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 4:52 pm