İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Hıncal Abi'ye Kanal D'den kötü haber...  Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Hıncal Abi'ye Kanal D'den kötü haber...  Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Hıncal Abi'ye Kanal D'den kötü haber...

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Hıncal Abi'ye Kanal D'den kötü haber...  Empty Hıncal Abi'ye Kanal D'den kötü haber...

Mesaj tarafından hllyldz Salı Tem. 06, 2010 7:59 pm

Hıncal Abi'ye Kanal D'den kötü haber...

Hıncal Abi'ye Kanal D'den kötü haber...  278

Reyting canavarı çok iddialı bir diziyi daha yuttu. Usta oyuncularla kurulu dizi ekrana veda ediyor..
    Kanal D’nin iddialı dizilerinden Cuma’ya Kalsa ekranlara veda ediyor..

Geçtiğimiz yayın döneminde ekrana gelen ve başrollerini Haluk Bilginer, İnci Türkay ve Aysun Kayacı’nın oynadığı Cumaya Kalsa yarın akşam final yapıyor..

Dizinin tutmamasında, yayın gününün sürekli değişmesi ve Haluk bilginer’in sinema filmi nedeniyle ara vermesinin etkisinin büyük olduğu belirtildi.

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç’ta köşesinde diziden övgüyle söz etmişti.

HINCAL ULUÇ NE YAZMIŞTI

Dizi gibi dizi..

Üçünü de çok severim.. İnsan olarak çok severim.. Haluk Bilginer, İnci Türkay ve Aysun Kayacı..
    Üçü bir arada oynayınca, "Hele bir bakayım" dedim. Kaydettim.. Hafta sonunda da boş vaktim vardı, reklamları atlayarak izledim. (DigiTurk Plus'ınız varsa tavsiye ederim. Tüm dizileri kaydedin ve sonra elinizde kumanda izleyin ki, RTÜK'ü kandıran o bitmez tükenmez reklam ve tanıtım aralarında çıldırmayın.)
    .. Ve de bayıldım.. Cumaya Kalsa, dizi gibi bir dizi.. Bir defa saatler sürmüyor. İkincisi her bölümde bir öykü başlıyor ve bitiyor. Üçüncüsü.. Çok neşeli bir komedi.. Ben, son zamanlarda bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. Dördüncüsü.. Senaryo sağlam.. Amerika'da 9 yıl reyting rekorları kıran dizi, bir Türk ailesine çok iyi uyarlanmış.. Beşincisi.. Sevgili dostlarım, Haluk, İnci ve Aysun çok çok iyi oynuyorlar.
    Yanlış yayın saatinde..
    Haluk ile İnci karı koca.. Aysun baldız. İki de ilkokul çocuğu var evde.. Yani tam aile dizisi.. Ana, baba, çocuklar bir arada izleyecekler. Aile olduklarını hissederek, birlikte gülecekler.. O zaman niye çocuklar yattıktan sonra, gece 11'de yayına konuyor?.
    Çünkü sezon sonuna yaklaşılmış. Nisan ayına gelene kadar her gecenin prime time'ı, yani aile izleme saati, halkın müptela olduğu dizilerle paylaşılmış çoktan.. Onların karşısına koymak peşinen öldürmek olur.. Tamam..
    O zaman.. O zaman, aile komedisi Cumaya Kalsa'nın saati çocukların yattığı gece yarısı değil, haber öncesi.. En mantıklısı o, ille de nisanda başlıyor, yeni sezona bırakamıyorsan..
    Ama bizim TV yayıncılığında "Mantık" en son gelen şey..

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 7:11 pm