İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Benim tatlı meleğim Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Benim tatlı meleğim Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Benim tatlı meleğim

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Benim tatlı meleğim Empty Benim tatlı meleğim

Mesaj tarafından hllyldz Ptsi Eyl. 06, 2010 5:37 pm

Benim tatlı meleğim

Hayatlarının en önemli varlığı çocuklarıyla InStyle dergisine poz veren ünlü anneler; çocuklarının hobilerini, oynadıkları oyunları, giyim stillerini ve birlikte nasıl vakit geçirdiklerini anlattılar

İNCİ TÜRKAY (Ali'nin annesi)
    KIYAFETİNİ KENDİ SEÇİYOR
    Tiyatro ve dizi oyuncusu İnci Türkay, 5 yaşındaki oğlu Ali ile birlikte çok iyi ve kaliteli vakit geçirdiğini söylüyor...

Yap-boz yapıyoruz, tiyatroya gidiyoruz, yürüyüşe çıkıyor veya tenis oynuyoruz.
    Aktivite veya spor yapmak istemezse üstüne gitmiyorum. Mesela at bindi ama istemedi, bıraktı.

Ali en çok Örümcek Adam ve Ormancı kostümlerini seviyor.
    Ali günlük hayatında spor giyinmeyi seviyor. Renk uyumu konusunda da oldukça seçici. Artık tişörtlerini alırken tercih yapıyor ve tişört-ayakkabı uyumuna bakıp, "Bu bununla olmaz" diyor.

Köpeğimiz Siyah'ın sorumluluğunu Ali'ye bıraktım. Siyah'ın yemeğini ve suyunu vermek ve bakımını yapmak Ali'nin görevleri arasında.

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 4:05 pm