İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Hayalet olduğuma inanmaları lazımdı Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Hayalet olduğuma inanmaları lazımdı Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Hayalet olduğuma inanmaları lazımdı

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Hayalet olduğuma inanmaları lazımdı Empty Hayalet olduğuma inanmaları lazımdı

Mesaj tarafından hllyldz C.tesi Ocak 16, 2010 12:02 pm

Hayalet olduğuma inanmaları lazımdı

* İnci Hanım, siz oyunda hayalet olarak sahneye çıkıyorsunuz. Hayaleti oynamak nasıl bir duyguydu? Rolünüzün etkisinde kaldığınız, uykularınızın kaçtığı günler oldu mu? İnci Türkay: Ben daha önce de... Devamı için tıklayınız

* İnci Hanım, siz oyunda hayalet olarak sahneye çıkıyorsunuz. Hayaleti oynamak nasıl bir duyguydu? Rolünüzün etkisinde kaldığınız, uykularınızın kaçtığı günler oldu mu?

İnci Türkay: Ben daha önce de `Sihirli Annem` dizisinde sihirler yapan bir periyi canlandırmıştım. Çok keyifliydi. Bu oyundaki hayalet rolünü çalışırken biraz tırstığım zamanlar oldu tabii. 40 günlük prova sürecinde rolümü inandırıcı kılmak için çok çalıştım. Herkesin benim başka dünyadan geldiğime inanmaları lazımdı.

Seyirci fark etmemeli

* Melda Hanım oyunda sizi hem gerçek kimlikle hem de hayalet olarak görüyoruz. Rolünüz diğerlerinden biraz daha kompleks değil mi?

Melda Gür: Evet çok doğru... Dışarıdan ne kadar fark ediliyor bilmiyorum ama ben oyun boyunca İnci`nin oynadığı `Elmira`yı görmemek için çabalıyorum. Bu yüzden okuma provalarında dahi İnci`nin gözünün içine bakmamışımdır. Hep onu yok saydım. Çünkü onu gördüğümü seyirci fark ettiği anda bütün o büyü biter.

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 2:38 am