İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Ekranın en ünlü anneleri Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Ekranın en ünlü anneleri Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Ekranın en ünlü anneleri

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Ekranın en ünlü anneleri Empty Ekranın en ünlü anneleri

Mesaj tarafından hllyldz Salı Mayıs 12, 2009 7:13 pm

`Ekranın en ünlü anneleri` diyor bir gazete. Hani şu rol aldıkları dizilerde `anne` karakterlerini canlandıran oyuncular var ya, işte onlar: Arsen Gürzap, İnci Türkay, Selda Alkor, Nevra Serezli, Nebahat Çehre, Işıl Yücesoy ve Güngör Bayrak...

Peki gerçek hayatta da anne mi, yoksa nasıl bir anne?

İnci Türkay(Betüş/ Sihirli Annem): `Ben diyorum ki `Annelik oynanacak şey değil. Hissetmeniz gerek.` Anneliği gerçek hayatta ilk kez tadacağım. 4.5 aylık hamileyim. Aynen dizideki gibi bir anne olurum herhalde.`

Selda Alkor (Yurdanur/ Çemberimde Gül Oya): `Benim çocuğum yok. Ama mesleğim gereği yıllardır benden çok çocuğu olan da yok! 100`e yakın filmde ve dizilerde çocuklarım oldu. Bir kadınsanız, annesinizdir de.... Kadınlara şunu söylemek isterim: Doğurmak değil önemli olan. Gerçekten anne olmasını biliyor ve istiyorlarsa çocukları olsun.

Arsen Gürzap(Behiye/ Bir İstanbul Masalı): `İki kızım var; biri 26, diğeri 29 yaşında. Annelik, Tanrı`nın insana tanıdığı en büyük mutluluk. İnsana egoizmi unutturur. Çocuk, yaşıyla birlikte sevgisi de büyüyen bir varlık. Onları bebekken çok sevdiğimi sanırdım, şimdi 50 misli seviyorum.`

Nevra Serezli(Dudu/ Sihirli Annem): `Dizideki anneliğim ve kayınvalideliğimi beğenmiyorum, öyle bir kayınvalide olamaz. Gerçek yaşamda gelinlerimle aram çok iyi, onları kız evlat kadar seviyorum. Ne kadar büyük oyuncu olsanız da, bu annelikle karşılaştırılamaz. Çok önemli bir rolü, anne olmak için reddetmiştim. İyi bir seçim yaptığımı 35 sene sonra görüyorum.`

Nebahat Çehre(Kumru/ Haziran Gecesi) `Ben anne değilim. Anne olmayı isteseydim zaten olurdum. Küçükken babamı kaybettim, üvey baba stresi ile büyüdüm. Yaptığım evliliklere, çocuk doğurmak anlamında güven duyamadım.`

Güngör Bayrak (Şeref/ Gümüş) `30`lu yaşlarıma kadar çocuk yapmayı düşünmedim. Şimdi oğlum ABD`de olduğu için aramızda bir hasrettir gidiyor, ama...`

Işıl Yücesoy(Sema/ Çemberimde Gül Oya) `Kızımı kucağıma aldığımda 44 yaşındaydım. Bu hayatımın en akıllıca işiydi. Çünkü annelik, insanın hayata bakış açısını değiştiriyor, bütün hırslarından arındırıyor.... Annelik bir şey katıyor mu oyunculuğuma bilmiyorum ama katıyordur herhalde...`

Ekranda ünlü anne olmak yerine, evin annesi olmak, herhalde tercih edilen bir durum.

10.05.2005

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 2:58 pm