İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Diziler miziler yalan, aslolan tiyatro Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Diziler miziler yalan, aslolan tiyatro Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Diziler miziler yalan, aslolan tiyatro

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Diziler miziler yalan, aslolan tiyatro Empty Diziler miziler yalan, aslolan tiyatro

Mesaj tarafından hllyldz C.tesi Ocak 16, 2010 12:16 pm

Diziler miziler yalan, aslolan tiyatro

Oyuncu Atilla Saral, tiyatrodan o kadar etkilenmiş ki herkesi bu heyecana ortak olmaya çağırıyor...

30 Aralık 2009 / 00:34:26
    Televizyon Gazetesi

CNNTURK'te Saba Tümer'in programına, 'Çılgın Ruh' isimli oyunda rol alan Oylum Şahin, Atilla Saral, Melda Gür ve İnci Türkay konuk oldular.

Sinema ve dizilerden sonra ilk kez tiyatro sahnesine çıkan Atilla Saral, tiyatronun sinema izlemekten daha farklı olduğunu ifade ederek ailelerin çocuklarına bu kültürü aşılamaları gerektiğini söyledi.

Saral, "Atmosfer, birebir insanlarla eğlenmek, gülmek, çıkmak, insanların o sessizliği. Sinemaya girersin çatır çutur yanındaki patlamış mısır yer, eşofmanla oturur. Burada öyle bir şey yok. Biraz bunları görsünler" diyerek ailelere seslendi ve çocuklarını tiyatroya götürmeleri için telkinde bulundu.

Atilla Saral, "Zaten şu anda kaybetmediğimiz tek güzel bir şey kaldı, bu tiyatro kültürü. Gidilmeli, çünkü görsel sanatların en güzeli tiyatro. Diziler, miziler yalan" ifadesini kullandı.

BENİ NİLGÜN BELGÜN MOTİVE ETTİ

Bu arada, sahneye çıkmadan önce büyük bir endişe duyan Atilla Saral, Nilgün Belgün'ün bu konuda kendisine çok büyük desteği olduğunu belirterek "Ne yapacağım dedim. Bana 15 dakika, araba kullanırken bir şey anlattı. 'Peki, tamam' dedim. Sonsuz motive etti beni" diye konuştu.

Televizyon Gazetesi.com

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 1:24 pm