İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Nilgün Belgün, yine yerlere yatırdı Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Nilgün Belgün, yine yerlere yatırdı Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Nilgün Belgün, yine yerlere yatırdı

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Nilgün Belgün, yine yerlere yatırdı Empty Nilgün Belgün, yine yerlere yatırdı

Mesaj tarafından hllyldz C.tesi Ocak 16, 2010 12:18 pm

Nilgün Belgün, yine yerlere yatırdı

Ünlü oyuncu, Avusturya turnesinde yaşadığı baygınlık sonrasında kendisine müdahale eden doktora bakın ne demiş....

2 Ocak 2010 / 00:33:32
    Televizyon Gazetesi

CNNTURK'te Saba Tümer'in programına aralarında kızı Oylum Şahin'in de bulunduğu 'Çılgın Ruh' isimli oyunda oynayan oyuncuların da konuk olduğu akşam Nilgün Belgün, telefonla yayına bağlandı.

Oylum Şahin, annesinin yurtdışı turnesinde başına gelen ilginç bir olayı ekran başındakilerle paylaşmasını istedi.

Ali Poyrazoğlu ile rol aldıkları 'İyi Günde, Kötü Günde' oyunuyla Avusturya'ya turneye gittiklerini ve sahnede bayıldığını anlatan Nilgün Belgün, sözlerine şöyle devam etti:

"İlk gözümü açtığımda, çok yakışıklı bir cankurtarandan biri gelmiş, diz çökmüş, Almanca bana bir şeyler anlatıyordu. Gözümü açtım, onu gördüm, dedim ki 'Senin dilini bilsem dükkan senin. Ben kendi dilimi konuşamıyorum şu anda. Sana nasıl cevap vereyim' dedim."

Televizyon Gazetesi.com

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 12:41 pm