İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

Erkekler beni sarışın istiyor Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Erkekler beni sarışın istiyor Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Erkekler beni sarışın istiyor

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

Erkekler beni sarışın istiyor Empty Erkekler beni sarışın istiyor

Mesaj tarafından hllyldz Perş. Mart 25, 2010 5:51 pm

Erkekler beni sarışın istiyor

Ekranların sivri dilli ismi Aysun Kayacı, Amerika'dan herkesi şaşırtarak döndü. Aysun, 'erkekler sarışın Aysun'u istiyor' dedi.
    Haluk Bilginer'in başlıca rollerini paylaştığı 'Cuma'ya Kalsa' adlı sit-com projesinde Kayacı, Bilginer'in baldızını canlandırıyor. Yeniden ekranlara dönen Aysun Kayacı, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 30 yaş sendromuna giren Aysun, artık evliliğe hazır olduğunu söylüyor.

EVLİLİĞİ DENEMEK İSTİYORUM
    İŞadamI Baran Süzen'den ayrılan Kayacı, bir dönem evliliğe sıcak bakmadığını, ancak 30 yaş sendromuna girdiğini ifade ederek 'evliliğe hazırım' mesajı verdi. Aysun, Pınar Altuğ ve Çağla Şikel'in evliliklerine imrenerek baktığını kaydetti ve 'ben de evlenip çocuk doğurmak istiyorum' dedi.

EVLİLİĞİ DENE
    Amerİka'da kaldığı 7 aylık dönemde somon balığıyla zayıflayan Aysun, saçlarını da kumral yaptı. Yeni hali en çok Aysun'un sevenlerini şaşırtmış. Güzel oyuncu, 'Gösteri dünyasındaki insanlar beğenmiyor. Ama normal insanlar beğeniyor. Ben de normal bir insan olmak istiyorum. Erkekler beğenmiyor. Erkekler zamanın da çok beğendi yeter! Artık kadınlar beğensin' dedi.

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 4:17 am