İnci Tükay Fan Sitesi | Sihirli Annem Dizisi ©2011 | www.inciturkay.net

"İNSAN HAKLARINA AYKIRI" Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

"İNSAN HAKLARINA AYKIRI" Uyeol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süreç Film tarafından yine Star Tv'ye hazırlanan ve Mayıs'ta ekranlarda olacak Sihirli Annem'in çekimleri Nisan ayında başlayacak.

"İNSAN HAKLARINA AYKIRI"

hllyldz
    hllyldz
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1772
    Doğum tarihi : 03/07/92

"İNSAN HAKLARINA AYKIRI" Empty "İNSAN HAKLARINA AYKIRI"

Mesaj tarafından hllyldz Perş. Mart 25, 2010 6:02 pm

"İNSAN HAKLARINA AYKIRI"

"İNSAN HAKLARINA AYKIRI" Acba250621d3f71548a9de11b70ac1c2

USTA TİYATROCU HALUK BİLGİNER, 90 DAKİKA SÜREN DİZİLERİ ELEŞTİRDİ, "İNSAN HAKLARINA AYKIRI BU UYGULAMA BİTMELİ" DEDİ.

Başrollerini İnci Türkay, Aysun Kayacı ve Ümit Erdim'le paylaştığı "Cuma'ya Kalsa" adlı yeni bir sit-com'a başlayan Haluk Bilginer, Türkiye'deki dizi setlerinin şartlarını ve yayın politikalarını eleştirdi. Ayakligazete.com'un haberine göre, dram dizilerinin 90 dakikalık çekilmesi ve dizi setlerinin hemen her gününü alması nedeniyle uzun süredir sit-com dışında bir dizide rol almama kararı aldığını açıklayan Haluk Bilginer, bu durumun yasalarla düzeltilmesi gerektiğini savundu.

15 Mayıs'ta New York yolcusu

"10 yıldır istesem de drama yapamıyorum. Sadece sit-com yapabiliyorum. Minimum 90 dakikalık süre insan haklarına aykırı. Yorgunluktan insanlar hayatlarını bile kaybediyor. Bunun iyileştirilmesi lazım. Akşam açıyorsunuz, yatana kadar aynı dizi. Reklamlarla üç saat sürüyor. Yayın yönetmeliği değişmeli. Reklam süresi yarım saatte bir olmazsa, dizi süreleri düşebilir" diyen Haluk Bilginer, 15 Mayıs'ta Mahsun Kırmızıgül'ün son filmi "New York'ta 5 Minare"nin çekimleri için New York'a gideceğini belirtti.

gecce.com

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 2:25 pm